8.9.18 GPB U19, Most

V září jsme se po prázdninové přípravě vydali na první turnaj, GPB U19 v Mostě.

V mixu jsme nastoupili proti dvojici Jiří Derka/Soňa Hořínková, kteří turnaj nakonec vyhráli. Soupeři hráli dobře, ale bylo vidět, že měli problémy se sehraností. Na nás se jasně projevila letní mixová příprava- lépe jsme se pohybovali a zrychlili hru, takže jsme uhráli dvakrát 16 bodů.

Ve dvouhře jsem nastoupila proti Tereze Weinerové, se kterou jsem hrála na 3 sety. Na mé hře se projevilo, že už jsem dlouho singl nehrála a na kurtě jsem se místy hledala a dělala nevynucené chyby. Přesto si myslím, že ze
jména v 1. Setu a začátku 3. Jsem hrála velice dobře, ale na vítězství nad starší soupeřkou to nestačilo.

Ve čtyřhře, kterou Linda hrála s Rozálií Bártovou, holkám los vůbec nepřál a dostaly výbornou dvojici Staňková/Petrušková. Když dámy nastoupily do prvního setu sebevědomě, soupeřky byly překvapeny rychlou hrou a naše tempo nestíhaly. Bohužel koncovku prvního setu protihráčky otočily a naši prohráli 21:19. V druhém setu holky zapojili ještě aktivnější a rychlejší hru a tak set urvaly. Bohužel ve třetím setu už byla znát lepší kondice soupeřek a dámy prohrály 21:15.

Celkově si myslíme, že turnaj pro nás byla dobrá zkušenost, potkali jsme nové soupeře a zkusili, co jsme se v létě naučili.

Děkujeme panu Šmikmátorovi za doprovod na turnaji.