Domů > Turnaje > Výsledky

8.4.17 GPB U17, Brno

V sobotu a v neděli 8. a 9. dubna se v Brně odehrálo GPB kategorie U17, na které odcestovala trojice krumlovských badmintonistů.

Ve smíšené čtyřhře se Adam Marťán s Lindou Šmikmátorovou utkali s Ondřejem Kalinou a Lenkou Kmoníčkovou. První set byl vyrovnaný 20:22, ale na konec skončil porážkou pro naši dvojici. Druhý set se jim moc nepovedl, hra byla stereotypní a defenzivní.

V prvním kole nastoupil Adam Ječmínek s Dominikou Mendrekovou (Badminton FsPS MU) proti silné dvojici Michael Grunt a Julie Skuhrová. Bylo vidět, že Adam a Dominika nejsou sehraní, a tak byl výsledek jasných 21:5 a 21:10.

Ve dvouhře se Adam Marťán utkal v prvním kole s Martinem Chumchalem. Adam sice vyhrál, ale se svou hrou nebyl spokojen, hrál nepřesně a dělal zbytečné chyby. Celkový výsledek byl 21:17 a 21:18. V dalším kole hrál Adam Marťán. proti Ondřeji Hevessymu. Zápas byl sice lepší než předchozí utkání, ale na soupeře nestačil především v koncovce obou setů a tak utkání skončilo výsledkem 21:19 a 21:18 pro soupeře.

Ve dvouhře narazila Linda na starší Terezu Hřebíkovou a přes svůj bojovný výkon odešla poražena po setech dvakrát 19:21

Ve dvouhře nastoupil Adam Ječmínek proti 9. nasazenému Ondřeji Šilhanovi. I přes to že byla na soupeřově straně vidět převaha, Adam Ječmínek vybojoval alespoň 12 a 16 bodů.

Ve čtyřhře hrála Linda Šmikmátorová s Dominikou Evou Fantovou (TJ Baník Most). Bohužel nestačily na dvojici Markéta Kohoutová a Klára Petrušková po setech 10:21, 9:21.

V chlapecké čtyřhře Adam Marťán a Adam Ječmínek hráli jediný třísetový zápas a to proti dvojici Jan Dajčar/Jan Kostelecký, kterým nakonec podlehli 16:21, 21:15 a 12:21.