25.11.18 Přípravky, České Budějovice

VÝSLEDKY

V neděli se konal turnaj Českobudějovických přípravek pro věkové kategorie 2008 a mladší. Na startu bylo přes třicet hráčů. V nejstarší a také prestižní kategorii 2008 už někteří hráči ukazovali docela dobré návyky a občas to byl i pohledný badminton. Celý seriál přípravek je nezbytný pro pochopení úderové techniky a pak vlastní hry, což nelze dosáhnout bez kvalitního tréninku. Z našich velmi dobře pokračuje Matyáš Puffr, který zatím neprohrál a za ním v těsném závěsu je Lukáš Círek. Smůlu stále nemůže prorazit David Šváb a většinou končí na druhém místě. Svá první vítězství si vybojovala děvčata Anežka Doubravská v „dvadevítkách“ a René Prokopová v „dvadesítkách“ a tam se ještě René Neubauer umístil na třetím místě a i Štěpán Sýkora uhrál pár svých prvních vítězných setů. V nejstarší kategorii dívek se dařilo Terce Pavlykové a Denise Půlpánové. Další naši hráči Kája Krupczová, Dominika Vlachová, Sofie Kintzlová a i Katka Sýkorová mají dobře našlápnuto a jistě tréninky zúročí v příštím roce.