15.9.22 ICH Belgie, Leuven

Od 14. do 17. září se v belgické Lovani odehrál tradiční mezinárodní turnaj kategorie International Challenge, kterého se z našeho klubu účastnili Tomáš Švejda s Jaromírem Janáčkem ve čtyřhře.

Ti se ve čtvrtek kolem páté hodiny večerní utkali s kanadskou dvojicí Kevin Lee – Ty Alexander Lindeman. Kluci byli v prvním setu mírně ve vedení a dokázali si vypracovat setbol, nicméně Kanaďané koncovku zvládli lépe a první set skončil 21:23. Ve druhém už Tomáš s Mirkem dotahovali mírnou ztrátu soupeřů, a nakonec na soupeře nestačili po 34 minutách 17:21 ve druhém setu a obsadili konečné sedmnácté místo.

Čtyřhra chlapci: 17. Tomáš Švejda - Jaromír Janáček