Domů > Aktuality

30.11.21 - GPC U15 - TŘI ZLATÉ PRO FIŠEROVOU A JURNÉHO

V sobotu 27. listopadu se v Táboře odehrál postupový turnaj GPC kategorie U15, ze kterého se vítězové kvalifikovali na MČR. Turnaje se celkem zúčastnilo 10 hráčů a hráček z našeho klubu a postupně dokázali zvítězit v jednotlivých disciplínách.

Ve dvouhře chlapců zlatou medaili vybojoval Petr Jurný, který si tím také vybojoval účast na MČR. Bronz přidal ještě Matyáš Puffr. U dívek ve dvouhře celkově zvítězila a postup vybojovala Eva Fišerová, když ve finále porazila Denisu Půlpánovou. Třetí skončily Tereza Pavlyková a Kristýna Kozáková.

Ve čtyřhrách zlato uhráli Petr Jurný s Matyášem Puffrem u chlapců a v dívkách Eva Fišerová s Kristýnou Kozákovou u dívek. Druhé místo ve čtyřhře vybojovaly Denisa Půlpánová s Terezou Pavlykovou a třetí místo Vanessa Pražáková s Anežkou Doubravskou.

Ve smíšené čtyřhře první místo vybojovali Petr Jurný s Evou Fišerovou, když ve finále porazili Matyáše Puffra s Vanessou Pražákovou. Bronz vybojovali Dennis Pražák s Bárou Krištofovou.

Vítězové všech disciplín si vybojovali postup na prosincové MČR v Praze, kde se také představí Eliška Mikešová, která měla ve dvouhře a čtyřhře s Adélou Turoňovou (MTAC Praha) přímý postup ze žebříčku. I Eliška odehrála kvalifikační turnaj. V sobotu dokázala na kvalifikačním turnaji v Praze s parťákem Filipem Titěrou (SK Prosek Praha) ve smíšené čtyřhře vyhrát a vybojovat si účast na MČR i ve smíšené čtyřhře.